מדרגות מעוצבות

מהן מדרגות מעוצבות

מעצבים תמיד מחפשים דרכים חדשות ליצור עיצוב שהוא גם מושך ויזואלית וגם פונקציונלי, כי העיצוב של המדרגות הוא מה שמייחד אותם. הם יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים, כגון עץ, מתכת או אבן. העיצוב של המדרגות עשוי להיות פשוט או מורכב בהתאם למה שהלקוח אוהב.

עיצובים מיוחדים של מדרגות

הצורות והעיצובים של מדרגות יכולים להשפיע על האופן שבו אנשים מרגישים בחלל או על איך הם נעים בו. זה גם יכול לעזור לאנשים להבין לאיזה סוג חלל הם נכנסים או באיזו קומה הם נמצאים בבניין.

סוגי עיצוב למדרגות

שנם סוגים רבים ושונים של מדרגות ולכל אחת מהן המאפיינים הייחודיים שלה. חלק מהמדרגות עשויות עץ, חלק מהמדרגות עשויות מתכת וחלק מהמדרגות עשויות אבן. בחלק מהמדרגות יש מדרגה רחבה וארוכה לכל מדרגות, בעוד שלאחרות יש מדרגה צרה וקצרה. שני סוגי המדרגות הנפוצים ביותר הם גרם מדרגות ישר וגרם מדרגות מפותל או גרם מדרגות מעגלי.

שילוב עץ וזכוכית במדרגות

השילוב של עץ וזכוכית במדרגות הוא דוגמה מצוינת לשילוב בין חומרים שונים. למי שרוצה להוסיף חמימות ואלמנט טבעי לביתו. ניתן לשלב אותם עם זכוכית ליצירת מראה מודרני ומסוגנן על ידי ניגוד בטקסטורות ויצירת איזון יפה בין שני החומרים.

חיפוי מדרגות בטון עם עץ

חיפוי מדרגות בטון בעץ הוא דרך מצוינת להוסיף מגע טבעי לבית. חיפוי מדרגות עץ קל לתחזוקה וניתן להשתמש בו בכל סוג של מדרגות.

חיפוי מדרגות בטון בעץ הוא דרך מצוינת לגרום לבית שלך להיראות יפה. זהו גם פתרון פרקטי מאוד, שכן הוא ישמור על המדרגות בטוחות ותקינות מכל נזק. סוג העץ הפופולרי ביותר למטרה זו הוא ארז, העמיד בפני חרקים וריקבון. ארז גם לא יפיק ריחות או כתמים לא נעימים על הבטון.

לפרטים על עיצוב והתקנה של מדרגות מעוצבות בבית, לחצו על הלינק לקבלת הצעת מחיר.